Çekiçler Grup Waterjet (Sujeti) Kesim Merkezi - Eskişehir

Hakkımızda


1990'dan beri Eskişehir Organize Sanayi Bolgesinde hizmet veren firmamiz, doğaltaş, mermer, makine ve metal sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bünyemizde bulunan waterjet(sujeti) makineleri ve 5 eksen CNC makinelerimiz ile hertürlü tasarım, kesim ve malzeme ile çalışabilmekteyiz.

Prestijli ve ayrıcalıklı projelere en üst düzeyde ve en kaliteli ürün ve hzimeti sunmanın en önemli yolu üretim kalite ve standartlarına bağlıdır. Çekiçler Grubu olarak, üretimin her aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar, sürekli iyileştirme kalite politikasını izlemekte ve yaptığımız her faaliyette çevremize, insanımıza ve ülkemize sorumluluğumuzu göz önünde bulundurmaktayız.

Çekiçler Grubu, üretimden, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerininkarşılanmasında, gerek organizasyonel gerekse kalite gereksinimlerini sağlamadaki çabaları ve becerilerinden ötürü Uluslararası Kalite ve Standartlar Örgütü tarafından ISO 9001 belgesi ile onurlandırtmıştır. Ayrıca çalışanlarının sağlığı, çalışma ortamı, faaliyetlerinin her aşamasında doğaya ve çevreye duyarlılığını; organizasyonel, kalite ve sürdürülebilirlik gereksinimlerini sağlamadaki çabaları ve becerilerinden ötürü Uluslararası Kalite ve Standartlar Örgütü tarafından OHSAS belgesi ile onurlandırtmıştır.

   

Geleneklerine, kanunlara ve yasalara saygılı, ülkesi için çalışan dinamik bir ulusun bireyleri olarak; ÇEKİÇLER'de temel değerler güvenilirlik, farklılık ve katılımcılık olmuştur. 

50 yıldan fazla bir süredir sorumluluk, tutku ve disiplin içinde; evrensel kuruluş olmaya çalışan yetenekli insanların oluşturduğu bir topluluktur. 

Müşterilerinin ve iş ortaklarının desteği, onlarca yıla dayanan istikrarlı yapısıyla kalitede, istikrarda ve hizmette en iyi olmak, sürekli ve sürdürülebilir karlılık sağlamak ana hedefimizdir. 

Ahlaki kurallar çerçevesinde kazanmak, farklılık yaratmak ve daha ileriye gitmek için güven, mükemmelik, yenilikçilik ve insana değer vermek temel ilkelerimizdir. 

Makinelerimiz ve özelliklerimiz:
- 4000 mm x2000 mm tezgah ölçüsü ile en büyük parçaların kesimi
- 15 cm kalınlığa kadar hertürlü mazlemenin hassas hızlı kesimi
-Dynamic® kesim teknolojisi ile en pürüzsüz, hızlı, hassas ve keskin köşeli kesim (kesim kafası yatabilmektedir.)
- 60.000 psi (4150 bar) Hypelex® pompa ve su basıncı ile kesim.
- UltraPierce™ kesim teknolojisi sayesinde cam, mermer, kompozit türü gevrek ve kırılgan malzemelerin zarar görmeden işlenebilmesi.
- FLOW (made in USA) marka Amerika menşeili, sektörün en iyisi makinelerimiz.
- Doğrusal kesim hassasiyeti 0.0381 mm / 1 m - (0.0015 in / 3 ft)
- Kesim hızı 7.6 m/min’ya varan (300 ipm’ye varan) hızlar.
- Özel arıtma su tesisimiz ile özel, temiz, hassas sulu kesim.
- Tecrübeli mühendislik ve teknik ekibimiz.

www.cekicler.com.tr Eskisehir waterjet sujeti Eskişehir water jet su jeti kesim